obywatel Federacyjnej Republiki Brazyliiza wybitne zasługi w działalności na rzecz organizacji polonijnych w Brazylii
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1. Ficiński-Dunin Lubomir,
obywatel Republiki Chorwacji
za zasługi w rozwijaniu polsko-chorwackiej współpracy
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. Kučić Ljubomir,
obywatele Republiki Federalnej Niemiec
za wybitne zasługi w działalności na rzecz zbliżenia polsko-niemieckiego
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3. Ebisch Frank, 4. Milde Horst, 5. Remmers Werner,
za wybitne zasługi w organizowaniu i niesieniu pomocy Polsce
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6. Hellmann Roland,
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7. Lohse Günter,
za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy między Niemieckim Czerwonym Krzyżem i Polskim Czerwonym Krzyżem
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
8. Piotter Gertraud,
obywatel Konfederacji Szwajcarskiej
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-szwajcarskiej współpracy
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
9. Schmid Wilfried,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej i kombatanckiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
10. Radecki Czesław, 11. Wolwowicz Wiesław,
obywatele Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
12. Kierstan Bronisław, 13. Wielogórski Tadeusz,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
za wybitne zasługi w działalności charytatywnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
14. Lekis Mirosław,
obywatel Republiki Włoskiej
za wybitne zasługi w działalności na rzecz Polaków zamieszkałych w Libii
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
15. bp Martinelli Giovanni.