KRZYŻEM KOMANDORSKIMORDERU ODRODZENIA POLSKI
w uznaniu wybitnych zasług dla rozwoju i popularyzacji wschodnich sztuk walki, za osiągnięcia w pracy trenerskiej
1. Kondratowicz Krzysztof s. Bronisława,
w uznaniu wybitnych osiągnięć artystycznych, za zasługi dla rozwoju kultury
2. Musiałowicz Henryk s. Stefana,
w uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz rozwijania dobrosąsiedzkich stosunków i zbliżenia między narodami
3. Nawrot Stefan s. Stefana,
w uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz środowiska kombatantów:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
4. Żyliński Zdzisław s. Jana,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
5. Hołub Szczepan s. Kazimierza,
za wybitne zasługi w pracy zawodowej i działalności w ruchu związkowym:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
6. Piotrowski Marian s. Franciszka,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
7. Lesiak Władysław s. Jana,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności związkowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
8. Kowalski Michał s. Romana, 9. Mrożek Ewa c. Józefa, 10. Szklarska Irena c. Romana, 11. Warda Jerzy s. Józefa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
12. Piętak Grażyna c. Zdzisława, 13. Płonka Włodzimierz s. Tadeusza, 14. Sztucki Marian s. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
15. Borkowski Mirosław s. Józefa, 16. Jagła Kazimiera c. Piotra, 17. Kicińska-Chrześćjan Elżbieta c. Kazimierza, 18. Kniaziewicz Zbigniew s. Jerzego, 19. Maruszak Antoni s. Franciszka, 20. Mądry Zbigniew s. Józefa, 21. Mucha Jan s. Alojzego, 22. Pieszyńska-Kochman Regina c. Stefana, 23. Pyszczek Grzegorz s. Franciszka, 24. Skorliński Maciej s. Ryszarda, 25. Szulda Eugeniusz s. Tadeusza, 26. Świerczyński Bogusław s. Tadeusza,
za wybitne zasługi dla rozwoju turystyki i hotelarstwa
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
27. Zientkowski Grzegorz s. Wiktora,
za zasługi w pracy zawodowej na rzecz rozwoju hotelarstwa:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
28. Makomaska Jolanta c. Stefana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Lipiński Zbigniew s. Zdzisława, 30. Serejko Elżbieta c. Tadeusza, 31. Szymczak Ewa c. Edwarda, 32. Żak Iwona c. Włodzimierza,
za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki morskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
33. Barański Zbigniew s. Mariana, 34. Gdula Andrzej s. Stanisława,
za zasługi dla rozwoju gospodarki morskiej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
35. Chlebionek Alfred s. Józefa, 36. Hapko Mirosław s. Jerzego, 37. Jasnowski Piotr s. Mieczysława, 38. Jaworski Przemysław s. Tadeusza, 39. Matuszewski Włodzimierz s. Józefa, 40. Niemiec Ryszard s. Wacława, 41. Rutkowski Stanisław s. Bronisława.