za wybitne zasługi w działalności polonijnej:obywatele Republiki Argentyńskiej:
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1. Biłozur Leopold, 2. Kukliński Witold,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Kubaczka Bogumił,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Łagocki Jerzy, 5. Lizak Jan,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Argentyńskiej:
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6. Borkowski Zygmunt, 7. Rebzda Bolesław, 8. Szmiłowska Ewa,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Podrez Alfred, 10. Wysocki Adolf,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Orzeszko Claudia,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej:
obywatele Związku Australijskiego:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI
12. Czech Janina,
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI
13. Michalska Alicja,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
14. Chepul Barbara, 15. Czech Barbara, 16. Hołda Wiktor, 17. Radoś Aniela, 18. Skóra Maria, 19. Żurek Mieczysław,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Nowak Zygmunt, 21. Ruta Henryk,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Australijskiego:
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI
22. Adamski Jerzy, 23. Szupryczyński Witold, 24. Wojak Irena,
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI
25. Dróżdż Danuta, 26. Skoroszewska Antonina, 27. Szunejko Halina, 28. Wielebiński Zdzisław,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
29. Łańcucki Krzysztof,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
30. Dangel Feliks, 31. Dziendziel Alojzy, 32. Grot-Kwaśniewski Jerzy, 33. Gruszka Jerzy, 34. Klim Jerzy, 35. Kuszell Józef, 36. Misiak Jerzy, 37. Rutyna Franciszek, 38. SzczygieIski Andrzej,
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
39. Gorski Wojciech, 40. Lukas Stanisław,
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
41. Duszyński Henryk, 42. Kondratowicz Albina, 43. Singler Bolesław, 44. Singler Krystyna,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
45. Artymiuk Alina, 46. Baterowicz Marek, 47. Eustachiewicz Barbara, 48. Gabszewicz Danuta, 49. Lester-Wasilewski Jerzy, 50. Malinowski Michał, 51. Nowaliński Witold, 52. Styszewski Zbigniew,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
53. Skurjat Ernestyna, 54. Wierzbicki Aleksander,
za zaangażowanie w sprawy polskie oraz niesienie pomocy Polakom w Republice Austrii
obywatelka Rzeczypospolitej Polskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
55. s. Konopka Teresa,
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-austriackiej współpracy kulturalnej
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkały w Republice Austrii
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
56. Szalsza Piotr,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej i kombatanckiej
obywatel Królestwa Belgii
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
57. Wojciechowski Władysław,
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-francuskiej współpracy naukowej
obywatel Republiki Francuskiej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
58. Gravelle Pierre-Charles,
za wybitne zasługi w organizowaniu i niesieniu pomocy medycznej Polsce
obywatelka Republiki Francuskiej
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
59. de Waresquiel Nathalie Jeanne,
za wybitne zasługi w niesieniu pomocy polskim więźniom w czasie II wojny światowej
obywatelka Republiki Federalnej Niemiec
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
60. Döbele Erna,
za wybitne zasługi w działalności duszpasterskiej wśród pielgrzymów polskich w Rzymie
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI
61. o. Hejmo Stanisław,
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-brytyjskiej współpracy naukowej
obywatele Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
62. Smith David,
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
63. Aitken Robert,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
obywatele Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej:
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
64. Gabrielczyk Ryszard,
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
65. Czułowski Antoni,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej:
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
66. Frank Eugeniusz, 67. Rybicki Leszek.