Akcja Masz głos Fundacji Batorego zaprasza na webinarium w ramach akcji Masz Głos – już w najbliższy wtorek 17 grudnia, o 13:00; udział jest bezpłatny. Tematem będzie wypalenie aktywistyczne, dobrostan i regeneracja w działalności dla społeczności lokalnych.
Wypalanie się społeczniczek i społeczników – tzw. wypalenie aktywistyczne – to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakimi aktualnie stajemy, działając w naszych lokalnych społecznościach:
- czym jest dobrostan, jak reagujemy na stres i czym w ogóle jest wypalenie?
- czy w ogóle możesz się wypalić, jeśli działasz z misją i pasją?
- a może wypalona działaczka i wyczerpany społecznik to nasze przeznaczenie?
- co to jest "kultura czerwonego długopisu"?
- co nas przeciąża, a co regeneruje?
- i jak samolotowa instrukcja bezpieczeństwa może pomóc odpocząć?
Na te i inne pytania udzieli odpowiedzi ekspertka podczas warsztatu on-line. Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się pod linkiem: http://bit.ly/webinarium_złap_rytm i 17 grudnia o 13:00 dołączyć do webinarium, klikając na link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację.
Webinarium poprowadzi Natalia Sarata – działaczka społeczna związana z III sektorem od 2002 roku, trenerka, badaczka i konsultantka organizacji pozarządowych. Wolontariuszka, koordynatorka, członkini zarządów, założycielka stowarzyszeń i fundacji. Towarzyszy organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym w procesach wewnętrznych zmian i konstruktywnych rozmowach wokół wyzwań. Ma doświadczenie współpracy z m.in. Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacją Wspomagania Wsi, FRSI, FRSE, Fundacją Batorego, Greenpeace Polska i Amnesty International Polska. Kilka lat temu własne wypalenie w działalności społecznej skłoniło ją do założenia inicjatywy “RegenerAkcja dla zmęczonych aktywistek i aktywistów”
Cena promocyjna: 103.2 zł
|Cena regularna: 129 zł
|Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: zł
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Linki w tekście artykułu mogą odsyłać bezpośrednio do odpowiednich dokumentów w programie LEX. Aby móc przeglądać te dokumenty, konieczne jest zalogowanie się do programu. Dostęp do treści dokumentów w programie LEX jest zależny od posiadanych licencji.