Kancelarię będzie reprezentować mecenas Piotr Woźny, wspólnik zarządzający uznawany przez środowisko za lidera jeśli chodzi o doradztwo prawne na szeroko rozumianym rynku komunikacji elektronicznej (rankingi Chambers Europe) oraz prawnik rekomendowany w dziedzinie: prawo energetyczne i zasoby naturalne (ranking Legal500). Piotr Woźny posiada doświadczenie w sektorze publicznym jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Łączności oraz jako społeczny doradca Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (do lipca 2008 roku). Brał ponadto udział w licznych projektach związanych z rynkiem elektroenergetycznym. Piotr Woźny weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. "Polski atom A.D. 2012. Co dalej?".
Podczas Kongresu eksperci dyskutować będą o przyszłości węgla i atomu w polskiej energetyce oraz o bezpieczeństwie gazowym Europy i Polski, w tym wyzwaniach technologicznych, infrastrukturalnych oraz legislacyjnych, które wiążą się z budową pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej oraz terminali LNG. Poruszą również zagadnienia regulacji dotyczących emisji CO2 oraz ich wpływu na rozwój energetyki konwencjonalnej i energii odnawialnej.
Kancelaria Grynhoff Woźny Wspólnicy jest wiodącym doradcą prawno-regulacyjnym spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, któremu doradzamy m.in. przy tworzeniu uwarunkowań prawnych związanych z poszukiwaniem oraz eksploatacją gazu łupkowego w Polsce. Doradzamy również spółce PGE Energetyka Jądrowa m.in. przy tworzeniu uwarunkowań prawnych do budowy pierwszej w Polsce elektrowni atomowej oraz świadczy obsługę prawną na rzecz spółki Gaz-System (Polskie LNG) w związku z przygotowaniem i wdrożeniem projektu budowy terminalu LNG w Świnoujściu. To największy obecnie projekt infrastrukturalny w Polsce.
Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy dla sektora publicznego. Uczestniczymy w charakterze eksperta w pracach wielu komisji parlamentarnych. Organizowaliśmy konferencje poświęcone kluczowym aspektom sektora energetycznego, w tym prestiżowe seminarium dla członków Senatu dotyczące niezbędnych w polskim systemie regulacyjnym zmian legislacyjnych umożliwiających budowę elektrowni atomowej w Polsce. Zespół Kancelarii przygotowywał opinie prawne z zakresu prawa energetycznego oraz uczestniczył w kilkuset postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi.