Chyba najwięcej wątpliwości budzi wliczanie obowiązujących umów do nowego limitu i obliczanie łącznego okresu zatrudnienia przy umowach już zawartych. Pracodawcy zastanawiają się też jak bezpiecznie wykorzystać możliwość zawarcia umowy na czas określony dłuższy niż 33 miesiące. Nowelizacja daje przecież taką możliwość. W poradniku w sposób przystępny na konkretnych przykładach wyjaśniono, jakie przepisy należy stosować w stosunku do umów terminowych obowiązujących w dniu wejścia w życie nowelizacji. Szczegółowo przedstawiono również zasady zawierania umów terminowych zgodnie z nowym obwiązującym stanem prawnym. Wszystkie zagadnienia opracowane zostały w formie pytań i odpowiedzi z podaniem konkretnych stanów faktycznych oraz propozycji rozwiązania kontrowersyjnych i trudnych niekiedy problemów.
Ciekawą propozycją jest dołączenie w cenie książki zaproszenia na szkolenie on-line. Bez wychodzenia z domu można spotkać się z ekspertem prawa pracy i ostatecznie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Po więcej informacji zapraszam do księgarni Profinfo.pl >>
Pomagamy w stosowaniu zmienionych 22 lutego przepisów kodeksu pracy
Nowelizacja kodeksu pracy, która znacząco zmieniła zasady zawierania oraz wypowiadania umów o pracę na czas określony, obowiązuje już ponad miesiąc. Do redakcji Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych wciąż napływa wiele pytań związanych z nowymi zasadami. W rozwianiu Państwa wątpliwości z pewnością pomoże książka, którą znaleźlismy wśród nowości księgarni Profinfo.pl. Warto zainteresować się tytułem Terminowe umowy o pracę na nowych zasadach. Najważniejsze pytania i odpowiedzi ponieważ cena książki obejmuje również dostęp do szkolenia online, które poprowadzi ekspert z zakresu prawa pracy.