Oferta skierowana jest do osób, które w codziennej praktyce muszą stosować przepisy prawa pracy, przede wszystkim pracowników działów kadr i płac, zajmujących się zarządzaniem personelem, ale także dla osób pragnących poszerzyć znajomość prawa pracy w teorii i w praktyce poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów prawnych.
W czasie dwóch semestrów słuchacze uczestniczą w konwersatoriach przybliżających zagadnienia prawa pracy, które koncentrują się m.in. na zbiorowym prawie pracy, umowach o pracę, ustaniu stosunku pracy, wynagrodzeniu za pracę, czasie pracy, urlopach i ochronie pracy.
Jak możemy przeczytać na stronie Organizatora, zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są w trybie niestacjonarnym, dwusemestralnym. Zjazdy odbywają się co dwa tygodnie w piątki od godz. 16.00 do 19.00 i soboty od godz. 9.00 do 14.00.
Studia kończą się egzaminem i obroną napisanej pracy, po czym otrzymuje się świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Prawa Pracy.
Adresatami studiów są osoby, które ukończyły studia wyższe (licencjackie lub magisterskie) na dowolnym kierunku.
Dowiedz się więcej z książki | |
Meritum Prawo Pracy 2016
|
Jak wskazują Organizatorzy, absolwent studiów podyplomowych uzyskując świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Prawa Pracy powinien dysponować pogłębioną teoretyczną i praktyczną wiedzą z zakresu prawa pracy, powinien posiąść umiejętność wykładni przepisów z zakresu przedmiotów objętych programem studiów oraz charakteryzować się otwartością na różnorodność poglądów w nauce prawa i orzecznictwie sądowym.
Rejestracja trwa od 01.02.2016 r. do 20.09.2016 r.
Więcej >>>
Źródło: WPiA UG