Podczas konferencje zapowiedziano m.in. emisje serii spotów telewizyjnych, które zostały wyreżyserowane na potrzeby kampanii przez Katarzynę Adamik. Będą one zachęcały do korzystania z finansowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości strony internetowej www.pokrzywdzeni.gov.pl, która została przygotowana i uruchomiona z myślą o pokrzywdzonych. Znajdują się na niej stale aktualizowane dane, które są najbardziej przydatne osobom, które zostały dotknięte przestępstwem czy też osobom, które takim osobom chcą pomóc.
Na tej stronie osoby pokrzywdzone przestępstwem mają dostęp do aktualnych aktów prawnych potrzebnych podczas postępowania karnego, wzorów dokumentów, tj.: zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, wniosku dowodowego, zażalenia, apelacji, wniosku o zwolnienie od kosztów sądowych czy też wniosku o przyznanie kompensaty. Znajduje się tam także wykaz Ośrodków Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem działających na terenie całej Polski po jednym w każdym województwie oraz obszerny wykaz innych organizacji pozarządowych, które działają na rzecz obywateli (załącznik – wykaz Ośrodków Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem).
Na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl można rownież zapoznać się z „Informatorem dla pokrzywdzonego”, w którym opisane zostały przystępnym językiem prawa i obowiązki osób pokrzywdzonych w postępowaniu karnym. W tym roku Informator ten ma być wydrukowany i rozesłany do sądów, prokuratur, komisariatów Policji oraz Ośrodków Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, gdzie będzie dostępny bezpłatnie.