obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Argentyńskiej:za wybitne zasługi w działalności polonijnej:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1. Borkowski Zygmunt,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2. Warzyca Kazimierz Jan,
za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Szuba Krystyna, 4. Wroniarska Jadwiga,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Argentyńskiej
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5. Podrez Alfred,
obywatel Republiki Argentyńskiej
za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Korsak Jose,
obywatelka Republiki Austrii
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-austriackiej współpracy regionalnej, za działalność polonijną
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7. Sprenger Maria,
obywatelka Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkała w Republice Białorusi
za zasługi w propagowaniu polskiej kultury i nauki, za działalność w organizacjach polonijnych
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
8. Sulima Maria,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Francuskiej
za wybitne zasługi w działalności na rzecz zachowania pamięci o miejscach polskiego dziedzictwa kulturowego we Francji
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
9. Niewęgłowski Andrzej,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Francuskiej
za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich i polonijnych:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
10. Grądzik Stephane,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Żywiczyński Jacek,
obywatele Republiki Francuskiej:
w uznaniu wybitnych zasług w rozwijaniu polsko-francuskiej współpracy:
KRZYŻEM WIELKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
12. Balladur Edouard,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
13. Lenoir Noülle, 14. de Villepin Xavier Galouzeau,
za wybitne zasługi w propagowaniu kultury i literatury polskiej
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
15. Ledóchowski Stanisław Wojciech,
obywatel Republiki Federalnej Niemiec
za zasługi w rozwijaniu polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Lechmann-Barenklau Ernst Christoph,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkały w Nowej Zelandii
za zasługi w działalności na rzecz popularyzowania historii Polski
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
17. Manterys Adam Aleksander,
obywatelki Rzeczypospolitej Polskiej i Nowej Zelandii
za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
18. Newman Gabriela Kalina, 19. Zawada-Ryde Helena Josephine,
obywatele Nowej Zelandii
za zasługi w działalności na rzecz środowiska polonijnego
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Mendruń Michał Józef, 21. McKinney Fiona Margaret,
obywatelka Rumunii
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-rumuńskiej współpracy
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
22. Comaroschi Ireny,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki
za wybitne zasługi w popularyzowaniu kultury polskiej, za działalność polonijną
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
23. Milun Jan,
obywatele Stanów Zjednoczonych Ameryki
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
za wybitne zasługi w działalności na rzecz Polski
24. Lipiński William Oliver,
za wybitne zasługi dla rozwoju wynalazczości w Polsce
25. Sendzimir Michael George,
obywatel Republiki Turcji
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-tureckiej współpracy
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
Z GWIAZDĄ ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
26. Azer Candan,
obywatelka Ukrainy
za wybitne zasługi w ujawnianiu i dokumentowaniu prawdy o represjach politycznych wobec ludności polskiej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
27. Fieduszczak Inna.